1 View

Zapraszamy wszystkich do zapisów na letni obóz judo, który odbędzie się w Grabinie w ośrodku Olympic Park położonym 10km od Płocka nad jeziorem Górskim. W obozie mogą wziąć udział dzieci od 7 roku życia po wyrażeniu zgody przez trenera prowadzącego.


Zachęcamy do szybkich zapisów, gdyż w zeszłym roku miejsca rozeszły się w trzy tygodnie. Miejsce gwarantuje jedynie wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 300zł, o zapisach decyduje kolejność wpłat. W obozie zazwyczaj biorą udział dzieci z trzech klubów judo: UKS Otori Katowice, KS AZS AWF Katowice i MKS Pałac Młodzieży Katowice.

Przypominamy, że na naszych obozach dzieci poniżej 12 roku życia nie mogą zabierać telefonów (smartfonów i innych gadżetów elektronicznych). Kontakt jest możliwy jedynie poprzez telefony trenerów. Do tradycji obozowej należy również odstawienie na czas wyjazdu słodyczy, chipsów i wszelkich kolorowych napojów. Zapisując dzieci na obóz, rodzic musi  zaakceptować powyższe warunki.

Cena: 1390 zł (I rata 300zł do 31 marca lub do wyczerpania miejsc, II rata 1090zł do 30 czerwca).

Nr konta do wpłat: 32 1750 0012 0000 0000 3458 4974  (UKS Otori Katowice  ul. Fabryczna 7/2  40-611 Katowice). W tytule wpisujemy: imię i nazwisko, obóz Grabina.

Cena obejmuje:

transport, zakwaterowanie w domkach, ubezpieczenie, wyżywienie, opiekę wykwalifikowanej kadry, treningi judo oraz ogólnorozwojowe, gry, zabawy, plażowanie, kajaki, grill, dyskoteka, paintball, wycieczka do ZOO i wiele innych atrakcji.

Więcej informacji na facebook.pl/judootori